Дукач встановив рекорд України на ЧС з санного спорту

NEWSUA
 27 січня 2024, 17:49

Український санкар Антон Дукач встановив національний рекорд на чемпіонаті світу з санного спорту в німецькому Альтенберзі.

Збірну України окрім Дукача представили Андрій Мандзій та Даниїл Марціновський, загалом у турнірі взяли участь 36 спортсменів. Переможцем став Макс Лангенган з Німеччини.

Дукач після першого проїзду посідав проміжне 16-те місце, однак у другій спробі зумів покращити свій результат, фінішувавши 12-м з із загальним часом 1:49.419 хвилини. 12-те місце Антона Дукача — новий національний рекорд України на ЧС у чоловічих одномісних санях. Дукач перевершив результат Мандзія на світовій першості 2023 року, коли той став 14-м.

Сам Мандзій став 20-м у першій спробі, але набагато краще провів другий заїзд — 11-те місце і 15-й загальний результат (1:49.643).

Марціновський не зумів кваліфікуватись у другий проїзд, посівши 24-те місце після першої спроби (55.502). При цьому українець у фінальному протоколі став 23-м, оскільки німець Давід Носслер не завершив змагання.

Шановні друзі! Сайт потребує Вашої підтримки!