"Реал" і "Баварія" зіграли внічию у першому півфіналі Ліги чемпіонів

NEWSUA
 1 травня 2024, 00:01

У вівторок, 30 квітня, мюнхенська "Баварія" зіграла внічию проти мадридського "Реалу" у першому півфіналі Ліги чемпіонів

Матч закінчився з рахунком 2:2. "Реал" зумів вийти вперед на 24-й хвилині, бразилець Вінісіус Жуніор відгукнувся на розкішну передачу Тоні Крооса та вразив ворота Мануеля Нойєра.

"Баварія" зуміла відповісти лише на старті другого тайму. Спершу Лерой Сане зрівняв рахунок на 53-й хвилині, а за декілька миттєвостей Гаррі Кейн реалізував пенальті.

"Реал" зумів врятуватись від поразки на 83-й хвилині. Родріго заробив пенальті, а одинадцятиметровий удар реалізував його товариш Віні Жуніор.

Українець Андрій Лунін вийшов у стартовому складі "Реала". FlashScore нагородив воротаря оцінкою 6,8.