Ястремська вийшла до чвертьфіналу турніру WTA Hobart International

Джес Хоган
 9 січня 2019, 10:27

https//newsua.one/uploads/images/default/c621c6d.jpgУкраїнка Даяна Ястремська побореться за вихід до півфіналу на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) Hobart International, який проходить в Хобарті (Австралія).

У другому колі турніру в Хобарті з призовим фондом 250 тис. доларів Даяна Ястремська перемогла Віру Ларко з Білорусі з рахунком 6:1, 6:4. Про це повідомляє БТУ.

Ястремська за весь матч, який тривав годину, не дала суперниці заробити жодного шансу на брейк. У першій партії українка виграла 2 гейми на подачі білоруски, а в другому сеті їй вистачило одного брейка, щоб забезпечити собі путівку в чвертьфінал.

Путівку до півфіналу Ястремська розіграє зі швейцаркою Беліндою Бенчич, яка завдала поразки австралійці Зої Хайвс - 6:2, 6:4.