Артем Лесюк виграв «срібло» Гран-прі Марракеша з дзюдо

Джес Хоган
 9 березня 2019, 10:32

630_360_1552120081-901.jpg (16.33 Kb)Український дзюдоїст завоював свою першу медаль рівня Гран-прі в кар'єрі.

Український дзюдоїст Артем Лесюк завоював «срібло» Гран-прі Марракеша (Марокко) в вазі до 60 кг. Про це повідомляє XSport.

В перших раундах українець переміг Алі Хусрофа (Ємен) і Морітца Плафкі (Німеччина),

Потім була емоційна сутичка з лідером посіву дворазовим призером чемпіонатів світу грузином Аміраном Папінашвілі. Українець набрав два порушення, але за секунду до кінця сутички провів ваза-арі та вийшов до півфіналу. Там він здобув легку перемогу над Йорре Верстратеном (Бельгія , спочатку провівши ваза-арі, а потім й іппон.

У фіналі Лесюк зустрівся з узбеком Шарафуддіном Лутфіллаєвим і дозволив супернику провести ваза-арі в додатковий час.

Таким чином, Лесюк завоював свою першу медаль рівня Гран-прі в кар'єрі і вперше піднявся на п'єдестал у цьому році.