"Аякс" з розгромним рахунком вибив "Реал" із Ліги чемпіонів

Джес Хоган
 6 березня 2019, 05:27

d07m8y0woaaypqy_650x410.jpg (19.54 Kb)Амстердамський "Аякс" чотири рази забив мадридському "Реалу" в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок на "Сантьяго Бернабеу" завершився з рахунком 4:1.

Рахунок у матчі був відкритий вже на 7 хвилині - Хакім Зіеш прицільно відправив м'яч у дальній кут воріт. Через 11 хвилин Давид Нерес подвоїв перевагу голландської команди.

В середині другого тайму Душан Тадич довів рахунок до розгромного. Через кілька хвилин Марко Асенсио замкнув простріл Серхіо Регілона, скоротивши розрив у рахунку. Втім, практично тут же четвертий гол в ворота "Реала" оформив Лассе Шоне.

У першому матчі "Аякс" поступився "королівському клубу" вдома з рахунком 1:2, вийшовши у чвертьфінал за сумою двох зустрічей.