Бех-Романчук, Рижикова і Кохан стали призерами етапу World Athletics Continental Tour

News UA
 19 серпня 2020, 21:55

Михайло Кохан побив власний рекорд.

Українські легкоатлети виграли три нагороди на етапі World Athletics Continental Tour в Секешфехерварі (Угорщина).

Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук виграла срібну медаль. Вона показала результат 6.76 метра і програла 1 сантиметр переможниці Анастасії Мирончук-Івановій (Білорусь).

Українка Анна Рижикова посіла друге місце в бігу на 400 метрів з перешкодами. Рижикова поступилася переможниці - Фемке Бол (Нідерланди) – 1.19 секунди.

Український метальник молота Михайло Кохан виграв бронзову медаль. Він показав результат 77.78 метра. Це особистий рекорд 19-річного українця. Попередній кращий результат Кохана становив 77.62 метра.