Біатлон: Підгрушна стала найкращою з українок в мас-старті

Джес Хоган
 22 грудня 2019, 17:51

Українські біатлоністи не найкращим чином провели гонки з масовим стартом в Ансі.

У неділю, 22 грудня, в французькому Ансі в рамках третього етапу Кубка світу відбулися жіночий і чоловічий мас-старти.

Останні офіційні біатлонні гонки 2019 року виявилися невдалими для українських біатлоністок.

Дмитро Підручний на першому колі впав після зіткнення з австрійцем Феліксом Ляйтнером, плюс у Дмитра відстебнулося кріплення лижі, через що він втратив більше хвилини і серйозно відстав. Незважаючи на непогану надалі стрільбу, Підручний за ходом гонки не піднімався вище 20-го місця і фінішував 23-м.

Взагалі гонки проходили у важких умовах і, мабуть, наші сервісмени ще і не вгадали зі змазкою, тому як по ходу дистанції багато програвав і Підручний, і дівчата, які вийшли на старт пізніше.

Мас-старт. Чоловіки

1. Йоханнес Тінгнес Бе (0+0+1+0) 41:36,3

2. Емільен Жаклен (0+0+1+0) +42,1

3. Тар'єю Бе (0+0+0+1) +51,8

...

23. Дмитро Підручний (0+ 0+1+1) +4:12,1

Олена Підгрушна з трьома промахами в пасиві фінішувала 19-ю. Дарина Блашко стріляла краще, але при одному штрафному колі програла шість з половиною хвилин переможниці гонки і стала 29-ю.