Ліга чемпіонів: «Ліверпуль» розгромив «Барселону» і вийшов у фінал

Джес Хоган
 8 травня 2019, 06:45

[xvalue_foto1]
В повторному півфінальному матчі Ліги чемпіонів «Ліверпуль» обіграв на своєму полі «Барселону» 4:0 і став першим фіналістом турніру.

Зважаючи на кадрові втрати «Ліверпуля» (через травми не грали Салах і Фірміно), у реванш команди Юргена Клоппа мало хто вірив. Однак, вже на 56-й хвилині господарі відіграли усі три м’ячі, які вони пропустили тиждень тому в Барселоні.

Орігі відкрив рахунок на 7-й хвилині. А Вейналдум двічі забив на початку другого тайму. На 79-й хвилині Орігі зробив рахунок 4:0 на користь «Ліверпуля». Ця перемога дозволила «Ліверпулю» пройти «Барселону» і вийти у фінал.

Нагадаємо, 8 травня в Амстердамі відбудеться матч-відповідь в іншому півфінальному протистоянні Ліги чемпіонів «Тоттенгем» - «Аякс». В першому поєдинку переміг «Аякс» 1:0.

Фінал Ліги чемпіонів зіграють 1 червня в Мадриді на стадіоні «Метрополітано».