Ліга чемпіонів УЄФА: "Аякс" програв "Реалу", "Тоттенгем" переміг "Боруссію"

Джес Хоган
 14 лютого 2019, 05:21

630_360_1550094473-209.jpg (13.05 Kb)Гості арени Йогана Кройффа в Амстердамі і господарі "Вемблі" в Лондоні порадували своїх уболівальників в перших поєдинках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Чинні володарі титулу футболісти іспанського "Реала" з рахунком 2:1 здобули виїзну перемогу над віце-чемпіоном Голландії "Аяксом", а бронзовий призер Англійської прем'єр-ліги "Тоттенгем" на своєму полі розгромив представника німецької Бундесліги дортмундську "Боруссію" - 3:0.

Усі голи в Амстердамі відбулися після перерви: у складі "Аякса" на 75-й хвилині відзначився Хакім Зієх (75), у "Реала" - Карім Бензема (60) і Марко Асенсіо (87).

У Лондоні м'ячі також забивалися у другому таймі: Сон Хин Мін (47), Ян Вертонген (83) і Фернандо Льоренте (86).

Матчі у відповідь у цих дуелях відбудуться 5 березня на "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді і "BVB-Штадіоні" в Дортмунді.

Наступного тижня пройдуть ще чотири гри 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. 19 лютого: "Ліон" (Франція) - "Барселона" (Іспанія), "Ліверпуль" (Англія) - "Баварія" (Німеччина); 20 лютого: "Атлетіко" (Іспанія) - "Ювентус" (Італія), "Шальке-04" (Німеччина) - "Манчестер Сіті" (Англія). Повторні поєдинки намічені на 12-13 березня.

Шановні друзі! Сайт потребує Вашої підтримки!