Ліга чемпіонів УЄФА: "Шальке" програв "Манчестер Сіті", "Атлетико" переміг "Ювентус"

Джес Хоган
 21 лютого 2019, 05:14

https//newsua.one/uploads/images/default/630_360_1545045206-772.jpegУ Лізі чемпіонів УЄФА відбулися заключні перші поєдинки стадії 1/8 фіналу.

Футболісти "Атлетико" на "Метрополітано" в Мадриді з рахунком 2:0 переграли туринський "Ювентус", а "Шальке" в паралельному матчі в Гельзенкірхені програв "Манчестер Сіті" - 2:3.

Перемогу "Атлетико" над "Ювентусом" принесли голи Хосе Марії Хіменеса (78-ма хвилина) і Дієго Годіни (83).

У складі "Шальке" дублем з пенальті відзначився Набіль Бенталєб (38, 45), на що "Манчестер Сіті" відповів результативними ударами Серхіо Агуеро (18), Лероя Сане (85) і Рахіма Стерлінга (90). Гості догравали матч удесятьох - на 68-й хвилині за друге попередження червону картку отримав Ніколас Отаменді.

Володарі путівок до чвертьфіналу в цих протистояннях визначаться 12 березня на аренах "Етіхад" в Манчестері і "Ювентус Стедіум" в Турині.

Перші учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА стануть відомі 5 березня в матчах "Реал" - "Аякс" (перша гра - 2:1), "Боруссія" - "Тоттенхем" (0:3). 6 березня відбудуться матчі-відповіді в парах "Парі Сен-Жермен" - "Манчестер Юнайтед" (2:0), "Порту" - "Рома" (1:2). Останні дві вакансії 13 березня розіграють "Баварія" і "Ліверпуль" (0:0), "Барселона" - "Ліон" (0:0).