Ліга Європи: «Арсенал» переміг «Валенсію», нічия в матчі «Айнтрахт» - «Челсі»

Джес Хоган
 3 травня 2019, 06:55

[xvalue_foto1]
Зіграні перші півфінальні матчі Ліги Європи. «Арсенал» обіграв вдома «Валенсію» 3:1, а «Челсі» зіграв на виїзді внічию 1:1 з «Айнтрахтом».

Лондонський «Арсенал» обіграв на своєму полі іспанську «Валенсію» 3:1. Гості відкрили рахунок на 11-й хвилині – відзначився Діахабі. Однак, ще до перерви Лакасетт двічі забив за «Канонірів». Вже компенсований час Обамеянг збільшив перевагу «Арсеналу» до 3:1.

У Франкфурті-на-Майні «Айнтрахт» приймав «Челсі» і господарі забили першими. На 23-й хвилині м’яч забив Йович. Перед самою перервою Педро рахунок зрівняв. Нічийний рахунок 1:1 зберігся до кінця зустрічі.

Матчі-відповіді зіграють 9 травня у Валенсії та Лондоні.

Нагадаємо, в перших півфінальних матчах Ліги чемпіонів «Барселона» виграла у «Ліверпуля» 3:0, а «Аякс» переміг «Тоттенгем» 1:0. Повторні поєдинки суперники зіграють 7 та 8 травня в Ліверпулі та Амстердамі.

Шановні друзі! Сайт потребує Вашої підтримки!