Молодіжна збірна України вперше вийшла в 1/2 фіналу ЧС з футболу

Джес Хоган
 7 червня 2019, 19:43

[xvalue_foto1]
Молодіжна збірна України з футболу U-20 у чвертьфіналі чемпіонату світу обіграла Колумбії з рахунком 0: 1.

Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Перемога над збірною Панами в попередньому раунді дозволила синьо-жовтим дебютувати в 1/4 фіналу чемпіонату світу.

На 11-й хвилині Данило Сікан вивів українську збірну вперед. Цей м'яч став для Сікана вже четвертим на польському мундіалі.

Суперники відповіли точними ударами, а друга половина першого тайму запам'яталася грубістю з боку латиноамериканців, які заробили чотири жовті картки.

Другий тайм активніше почали колумбійці, вони володіли м'ячем, проте ніяких дивідендів їм це не принесло.

11 червня в Гдині українці посперечаються за путівку у фінал з переможцем матчу між командами Італії та Малі.

Шановні друзі! Сайт потребує Вашої підтримки!