Паралімпійська збірна України вийшла у фінал ЧС з футболу

Джес Хоган
 17 липня 2019, 07:26

[xvalue_foto1]

Національна паралімпійська збірна України з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу не дала жодного шансу своїм суперникам і у своїй підгрупі, чвертьфіналі, і в півфіналі чемпіонату світу.

Про це повідомляє НКСІУ.

У зустрічі 1/2 фіналу Україна вщент розгромили Бразилію з рахунком 3:0. Гра була напруженою і дуже гострою з боку бразильців: 3 жовті картки на їхньому рахунку. Однак, гостра гра їх не врятувала — Україна перемогла.

Романчук Віталій на другій хвилині першого тайму відрив рахунок переможного виступу України, у другому таймі його естафету підхопив Доненко Іван, а майже вкінці матчу Романчук Віталій поставив яскраву гольову крапку.

У гру українці впоралися із Австралією 7:0, господарями Іспанією 10:0, Аргентиною 2:0 і Нідерландами 5:0.

Додамо, фінальна гра з командою Росії відбудеться 19 липня о 21 годині за місцевим часом (о 22:00 — за київським часом).