"Шахтар" переміг "Динамо" у чемпіонаті України з футболу

Джес Хоган
 31 травня 2020, 19:09

Футболісти донецького "Шахтаря" з рахунком 3:1 здобули вольову перемогунад київським "Динамо" у поєдинку 24-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

На 37-й хвилині Георгій Цитаїшвілі з глибини поля видав ювелірний простріл у воротарський майданчик, куди набіг Віталій Буяльський і головою переправив м'яч у ворота "Шахтаря".

"Гірники" відразу відповіли голом Марлоса (39) ударом у лівий кут із середньої відстані, який на 67-й хвилині оформив дубль. Ще один м'яч у донеччан забив Маркос Антоніо (74), вдало зігравши на добиванні.

На 21-й хвилині арбітр Катерина Монзуль відмінила гол капітана динамівців Сергія Сидорчука і показала жовту картку захиснику киян Денису Попову за порушення у воротарському майданчику "Шахтаря".

Відзначимо, що вітчизняне класико "Шахтар" - "Динамо" проходило на столичному НСК "Олімпійський" без глядачів.