Світоліна вдруге в кар'єрі вийшла до чвертьфіналу Australian Open

Джес Хоган
 21 січня 2019, 05:16

630_360_15036263-4.jpg (10.86 Kb)Перша "ракетка" України Еліна Світоліна здобула перемогу над американкою Медісон Кіз в матчі четвертого кола Australian Open - першого в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam - Відкритого чемпіонату Австралії, який проходить в Мельбурні (загальний призовий фонд - $44,5 млн).

Зустріч, яка тривала 1 годину 35 хвилин, завершилася з рахунком 6:2, 1:6, 6:1 на користь 24-річної харків'янки.

У матчі за вихід до 1/2 фіналу посіяна під 6-м номером Світоліна зіграє з переможницею протистояння Наомі Осака (Японія, 4-й номер "посіву") - Анастасія Севастова (Латвія, 13).

Для Світоліної це сьомий Мельбурн в кар'єрі. Еліна вдруге поспіль вийшла до чвертьфіналу Australian Open.

Відкритий чемпіонат Австралії завершиться 27 січня.