Світоліна вийшла до четвертого кола Australian Open, обігравши китаянку Чжан

Джес Хоган
 19 січня 2019, 05:47

https//newsua.one/uploads/images/default/630_360_1505122868-6838.jpgПерша "ракетка" України Еліна Світоліна здобула вольову перемогу над китаянкою Шуай Чжан в матчі третього кола Australian Open - першого в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam - Відкритого чемпіонату Австралії, який проходить в Мельбурні (загальний призовий фонд - $44,5 млн).

Зустріч, яка тривала 2 година 55 хвилин, завершилася з рахунком 4:6, 6:4, 7:5 на користь 24-річної харків'янки.

У наступному колі посіяна під 6-м номером Світоліна зіграє з переможницею протистояння між бельгійкою Елізе Мертенс (12-й номер "посіву") і американкою Медісон Кіз (17).

Для Еліни це сьомий Мельбурн в кар'єрі. Нині Світоліній належить кращий результат на Australian Open серед українок в одиночному розряді - чвертьфінал (у 2018 році).

Відкритий чемпіонат Австралії завершиться 27 січня.

Шановні друзі! Сайт потребує Вашої підтримки!