Українська дзюдоїстка Каланіна здобула "золото" на турнірі Grand Slam у Баку

Джес Хоган
 12 травня 2019, 19:15

[xvalue_foto1]
У столиці Азербайджану Баку завершився міжнародний турнір серії Grand Slam із дзюдо.

Заключний день змагань серії Grand Slam приніс українцям "золото" у жіночій суперваговій категорії понад 78 кг.

Переможницею стала Єлизавета Каланіна з Кременчука, яка у фіналі взяла гору над словенкою Ларісою Черич.

Донеччанин Яків Хаммо (понад 100 кг) у "малому фіналі" за "бронзу" поступився росіянину Антону Кривобокову і у підсумку посів 5-те місце.

Нагадаємо, у перший день бакинського турніру киянин Богдан Ядов переміг у сутичці за 3-тє місце переміг Мухріддіна Тіловова з Узбекистану і здобув бронзову медаль. Екс-чемпіон світу Георгій Зантарая у цій вазі став сьомим.

Зазначимо, що в Азербайджані дзюдоїсти виборювали не лише нагороди, а й ліцензійні очки в олімпійському відборі до японського Токіо-2020.

Шановні друзі! Сайт потребує Вашої підтримки!