Українська шпажистка Пантелєєва вперше виграла медаль на турнірі серії Гран-прі

Джес Хоган
 27 січня 2019, 21:06

6821__main.jpg (13.7 Kb)Українська шпажистка Ксенія Пантелєєва виграла срібло на Гран-прі в катарській Досі.

Українка почала виступ в групі №6, вигравши чотири поєдинки з шести, а після успішно подолала кваліфікаційний поєдинок проти Міліки Хакімової (15:6) з Узбекистану.

В 1/32 фіналу шпажистка виграла одним уколом у німкені Патриції Дерп (15:14), далі виявилася сильнішою італійки Росселли Фіамінго (15:7), вибила з боротьби француженку Марі-Флорен Кандассу (14:11), а в бою за вихід в півфінал виграла у китаянки Чжу Міне (15: 8).

У наступному раунді Ксенія здобула перемогу над росіянкою Віолеттою Колобовою (15:12), а в поєдинку за золото змагань поступилася 26-річній чемпіонці світу Юлії Бєляєвій з Естонії. У фіналі українка програла з рахунком 11:15.

Для Пантелєєвої ця медаль стала першою в кар'єрі в особистій першості на міжнародних турнірах FIE. Раніше українка піднімалася на п'єдестал тільки в складі збірної України в командних змаганнях або ж на юніорських етапах Кубку світу.

Зазначимо, що до вісімки найсильніших також потрапила українська шпажистка Яна Шемякіна. Олімпійська чемпіонка-2012, яка тільки в цьому сезоні відновила виступи після народження двійні, програла в 1/4 турнірній таблиці кореянці Чон Хе Чжон з рахунком 10:15. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/sport/news/ukrajinska-shpazhistka-panteljejeva-vpershe-vigrala-medal-na-turniri-seriji-gran-pri-564649.html