Українська трійка виборола медаль Універсіади у спортивній ходьбі

Джес Хоган
 12 липня 2019, 17:44

[xvalue_foto1]

Легкоатлетки Олена Собчук, Марія Філюк и Валентина Мирончук принесли збірній Україні срібну медаль Всесвітньої Універсіаді у Неаполі.

Про це інформує прес-служба ФЛАУ.

Дівчата вирушили на старт 20-кілометрової дистанції о сьомій ранку за місцевим часом. І вже трішки більше, ніж за півтори години, стало відомо про третю медаль легкоатлетів у Неаполі.

В особистому заліку українки фінішували поза трійкою призерів, проте їхнього спільного результату вистачило для командного "срібла". Олена Собчук подолала 20 км з шостим часом (1:38,40 год), Марія Філюк була сьомою, поступившись їй лише вісьмома секундами. Валентина Мирончук посіла дев’яте місце (1:40,34 год).

Переможницею в індивідуальному заліку стала австралійка Кейті Хейвард (1:33,30 год). Австралійки були першими і в командному заліку.

Додамо, наразі в актив української скарбнички на Універсіаді в Італії 7 медалей, серед яких 1 "золота", 3 "срібних", 3 "бронзових".