Українська збірна здобула більше 20 медалей на Кубку Європи із самбо

Джес Хоган
 18 грудня 2018, 10:13

Загалом у змаганнях взяли участь представники з 22 країн, інформує сайт Спортивного комітету України.

За підсумками турніру (бойовий і спортивний розділ, а також змагання «стінка на стінку») українці здобули 24 медалі, з них вісім золотих, дев’ять срібних і сім бронзових.

Окрім того, у командному заліку з бойового розділу нашими спортсменами було здобуто «золотий» кубок, а у спортивному самбо у жінок і чоловіків – по «срібному».

Медалісти збірної України

Золото

Марія Буйок (до 52 кг, Івано-Франківська область)
Андрій Болобан (до 100 кг, Черкаська область)
Станіслав Бондаренко (понад 100 кг, Запорізька область)
Денис Артимчук (до 52 кг, бойовий розділ, Одеська область)
Дмитро Яцько (до 62 кг, бойовий розділ, Київ)
Владислав Руднєв (до 82 кг, бойовий розділ, Донецька область)
Максим Колмаков (до 90 кг, бойовий розділ, Київ)
Данило Білоусов (до 100 кг, бойовий розділ, Київ)

Срібло
Наталія Ільків (до 56 кг, Івано-Франківська область)
Владислава Нецвіт (до 60 кг, Харківська область)
Катерина Москальова (до 68 кг, Дніпропетровська область)
Роман Братченко (до 52 кг, Миколаївська область)
Іван Пилип'як (до 57 кг, Івано-Франківська область)
Дмитро Євдошенко (до 68 кг, Харківська область)
Артур Саркісян (до 74 кг, Донецька область)
Дмитро Стеценко (до 82 кг, Донецька область)
Олексій Моісєєв (до 100 кг, Київ)

Бронза
Анастасія Новікова (до 48 кг, Харківська область)
Юрій Зайвелєв (до 52 кг, Київ)
Кирило Мельниченко (до 68 кг, Харківська область)
Дмитро Бабійчук (до 74 кг, Хмельницька область)
Ярослав Давидчук (до 90 кг, Хмельницька область)
Олександр Вет (до 82 кг, бойовий розділ, Київ)

3. Іспанія

У змаганнях «стінка на стінку», де за правилами передбачено по п’ять поєдинків для кожної команди, українці теж відзначились медаллю.

У чвертьфіналі українці зустрічалися зі збірною Молдови. Вже за результатами трьох перших поєдинків наші спортсмени забезпечили собі вихід до наступного раунду – 3:0. Остаточний же рахунок 3:2.

З мінімальним розривом завершилося і півфінальне протистояння з росіянами, але не на нашу користь. У матчі за «бронзу» проти Іспанії великих проблем не виникло - 4:1.

Цю медаль вибороли Владислава Нецвіт (Харківська область), Катерина Москальова (Дніпропетровська область), Уляна Кляпка (Київ), Дмитро Євдошенко (Харківська область), Кирило Мельниченко (Харківська область), Артур Саркісян (Донецька область), Олексій Ніженко (Чернігівська область), Андрій Болобан (Черкаська область), Олексій Моісєєв (Київ).