Українські борці здобули 2 золота, 2 срібла і 3 бронзи на турнірі в Данії

Джес Хоган
 21 березня 2019, 07:35

8604_22_main.jpg (20.99 Kb)Збірна України з греко-римської боротьби здобула відразу сім медалей на турнірі Thor Masters у данському Нюкебінґу.

Найяскравіше відборовся представник вагової категорії до 72 кілогарами Парвіз Насібов. 20-річний борець із Запоріжжя показав вельми яскраву боротьбу і став чемпіоном турніру.

Ще одне золото з Нюкебінґу везе 26-річний киянин Микола Кучмій (до 130 кг). Вихованець Артура Дзиґасова переміг у фіналі досвідченого німця Едуарда Поппа.

У ваговій категорії до 63 кг українці виграли відразу дві медалі. Бронзовий призер останнього чемпіонату світу Ленур Теміров програв у фіналі бронзовому призерові Олімпіади-2016 Стіґові-Андре Берґе з Норвегії. А Нарсуллах Насібов взяв бронзу здолавши поляка Пшемислава Пйонтека.

Срібло вагової категорії до 67 кг виграв Руслан Кудринець. У фіналі закарпатець програв данцеві Фредріку Б'єррегуусу. Бронзу в цій же вазі виграв борець із Київщини Олексій Калиниченко.

Ще одне третє місце посів дніпрянин Володимир Яковлєв (до 77 кг).

Ігор Курочкін (до 60 кг), Дмитро Цимбалюк (до 63 кг), Юрій Скрюба (до 87 кг), Євген Савета (до 97 кг) і Владислав Вороний (до 130 кг) поступилися в сутичках за треті місця.

Віктор Петрик (до 60 кг), Едем Салієв і Денис Дем'янков (до 67 кг), Дмитро Пинков (до 72 кг), Віталій Кучеренко (до 77 кг) і Олександр Шишман (до 97 кг) програли на більш ранніх стадіях.

Шановні друзі! Сайт потребує Вашої підтримки!