Український фристайліст Абраменко виграв "срібло" чемпіонату світу у лижній акробатиці

07:58 - 7.02.2019 Новини, Спорт 0 Джес Хоган 1252
Loading...
630_360_15445540-798.jpg (9.84 Kb)Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко здобув срібну медаль на чемпіонаті світу з фристайлу та сноубордингу, який проходить у американському Парк-Сіті.

У суперфіналі змагань з лижної акробатики Олександр виконав стрибок Back-Double-Full-Full- Full і набрав другу суму балів - 126,24.

Переміг росіянин Максим Буров (130,09), бронзовим призером став швейцарець Ной Рот (125,22).

У жінок "золото" в цій дисципліні здобула Олександра Романовська з Білорусі. Українка Ольга Полюк посіла 7 місце.