Український шабліст став чемпіоном світу серед кадетів

Джес Хоган
 8 квітня 2019, 07:01

45134ai3kp.jpg (20.92 Kb)Українець Василь Гумен виграв золоту нагороду із фехтування на шаблях серед кадетів на чемпіонаті світу, що відбувся в польському Торуні.

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

У груповому раунді Гумен добув шість перемог з шести, при цьому зазнавши тільки 8 ударів. Таким чином українець стартував в турі прямого вибування під першим номером посіву.

В 1/32 фіналу він здобув перемогу над бразильцем Фабіо Саллесом (15:10), далі з таким самим рахунком виграв у господаря доріжок Симона Грицюка (15:10), а в бою за потрапляння до вісімки найсильніших у напруженій боротьбі обіграв узбека Шерзода Мамутова (15:14).

В 1/4 турнірної таблиці наш шабліст вибив з боротьби росіянина Артема Терехова (15:12), після розібрався з представником Південної Кореї Лі До Хуном (15:13), а у фіналі здобув перемогу над італійцем Джорджіо Марчіано (15:10).

Примітно, що днем раніше шабліст змагався у віковій категорії "юніори", де показав 37-й результат. Сьогодні Василь знову вийде на доріжку, щоб виступити в командному юніорському турнірі шаблістів.

Примітно, що медаль Гумена стала першою для збірної України в Торуні.

Також додамо, в минулому році Гумен показав 27-й результат на світовій першості в італійській Вероні.