Визначилися всі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

Джес Хоган
 14 березня 2019, 05:36

43tgf344.jpg (15.98 Kb)За підсумками матчів-відповідей 1/8 фіналу Барселона поряд із Ліверпулем стала останнім чвертьфіналістом Ліги чемпіонів.

Барселона приймала на своєму полі Ліон після нульової нічиєї в гостях. Рахунок на 18-й хвилині відкрив Ліонель Мессі, який забив ударом із пенальті.

Наприкінці півгодини каталонці подвоїли перевагу, коли Філіпе Коутіньйо скористався передачею Луїса Суареса і забив у порожні ворота.

Гості скоротили відставання на 58-й хвилині - відзначився Люка Тусар, але на 78-му оберті секундної стрілки Мессі відновив статус-кво після ефектної індивідуальної гри.

У час, що залишився Барселона відзначилася ще двома голами, авторами яких виступили Жерар Піке та Усман Дембеле - 5:1.

Барселона - Ліон 5:1
Голи: Мессі, 17 (з пенальті), 78, Піке, 81, Дембеле, 86 Коутіньйо, 31 - Тусар, 58

Ліверпуль у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів переграв на виїзді Баварію з рахунком 3:1 і вийшов у наступний раунд.

Учасниками чвертьфіналу Ліги чемпіонів стали: Аякс (Нідерланди), Барселона (Іспанія), Ліверпуль, Манчестер Сіті, Манчестер Юнайтед, Тоттенхем (усі - Англія), Порту (Португалія) і Ювентус (Італія). Жеребкування відбудеться 15 березня.