Збірна України не втримала перемогу над Фінляндією у відборі на ЧС-2022 з футболу

News UA
 29 березня 2021, 05:58

У другому турі відбіркової стадії чемпіонату світу-2022 з футболу збірній України не вдалося вдома перемогти національну команду Фінляндії.

Зустріч пройшла на НСК «Олімпійський» у Києві і завершилася з рахунком 1:1.

Авторами голів стали Жуніор Мораес, який вивів вперед «синьо-жовтих» на 80-й хвилині, та Теєму Пуккі (89, з пенальті).

На 88-й хвилині Віталій Миколенко заробив червону картку і пенальті у власні ворота.

В іншому поєдинку групи D в Нур-Султані збірна Казахстану програла чинним чемпіонам світу футболістам Франції - 0:2.

Турнірне становище: Франція - 4 очки (після 2-х ігор), Фінляндія - 2 (2), Україна - 2 (2), Боснія і Герцеговина - 1 (1),Казахстан - 0 (1),

Наступний матч у кваліфікації світової першості збірна України зіграє 31 березня на НСК «Олімпійський» у Києві проти команди Казахстану.