Збірна України розтрощила Литву у відборі Євро-2020

Джес Хоган
 7 вересня 2019, 21:28

[xvalue_foto1]

У відбірковому матчі Євро-2020 збірна України перемогла у Вільнюсі команду Литви

Рахунок у Вільнюсі на 7-й хвилині відкрив Олександр Зінченко, який точно пробив по воротах після передачі врозріз від Марлоса.

На 27-й хвилині перевагу команди Андрія Шевченка збільшив сам Марлос, який перехопив м'яч на підступах до штрафного майданчика, набрав швидкість то потужно пробив.

Розгромним рахунок на 62-й хвилині зробив Руслан Малиновський, який вразив кут воріт з-за меж карного майданчика після скидки Романа Яремчука.

Збірна України перемогла Литву 3:0, набрала 13 очок та зміцнила лідерство у турнірній таблиці групи B. Найближчих переслідувачів – Люксембург та Сербію - наша національна команда випереджає на 9 пунктів. Португалія має 2 бали, Литва – 1.

Наступний матч збірна України зіграє 10 вересня. У Запоріжжі у товариській грі вона зустрінеться з Нігерією.