Збірна України вийшла до 1/8 фіналу юнацького чемпіонату світу з футболу

Джес Хоган
 31 травня 2019, 06:39

[xvalue_foto1]
Юнацька збірна України з футболу (гравці до 20-ти років) пробилася у плей-офф чемпіонату світу-2019, який проходить в Польщі.

Після перемог над командами США (2:1) та Катару (1:0) "синьо-жовті" у заключному турі групового етапу турніру зіграли внічию зі своїми однолітками з Нігерії - 1:1.

У першому таймі рахунок відкрив форвард "Маріуполя" Данило Сікан. Після перерви паритет відновив з пенальті Мухамед Тіджані (51), удар якого з 11-метрової позначки наприкінці першого тайму парирував голкіпер українців Андрій Лунін.

В іншому поєдинку групи D американці обіграли збірну Катару - 1:0.

Підсумкове турнірне становище: Україна - 7 очок, США - 6, Нігерія - 4, Катар - 0.

За путівку до чвертьфіналу збірна Україна зустрінеться з однією з кращих третіх команд квартетів В, Е або F.

Нагадаємо, до 1/8 фіналу світової першості вийдуть переможці шести груп і збірні, які посядуть другі місця, так само як і чотири кращі команди, які фінішують у квартетах третіми.

Чемпіонат світу (U20) пройде до 20 червня.