"Атлетико" переміг "Інтер" по пенальті, "Борусія" здолала ПСВ у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

NEWSUA
 14 березня 2024, 00:09

У середу, 13 березня, у повторних матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Атлетико" переміг "Інтер" в серії післяматчевих пенальті, а дортмундська "Борусія" впевнено переграла ПСВ

"Атлетико" розпочинав домашній матч проти "Інтера" із дефіцитом в один пропущений м'яч після поразки у Мілані 0:1.

Становище мадридців стало ще складнішим на 33-й хвилині, коли італійців вивів вперед Федеріко Дімарко. Проте команді Дієго Сімеоне майже одразу відігралася зусиллями Антуана Грізманна.

На 87-й хвилині Мемфіс Депай вивів "Атлетико" вперед та перевів гру в овертайм.

У додатковий час команди голів не забили, переможець визначався у серії післяматчевих одинадцятиметрових. Пенальті вправніше пробив "Атлетико" (3:2), який вийшов до чвертьфіналу.

У Дортмунді "Борусія" та ПСВ розпочинали другу частину протистояння після нічиєї 1:1 в Ейндховені.

Німецький клуб повів у рахунку вже на 3-й хвилині зусиллями Джейдона Санчо. Вдруге "Борусія" забила у компенсований час - остаточний рахунок встановив Марко Ройс.

"Борусія" переграла ПСВ 2:0 та вийшла до 1/4 фіналу.