Крим перетворюється на котел, краще виїхати, поки є можливість



NEWSUA
 23 червня 2026, 16:50   1133  

Коли тільки почалася окупація Криму, півострів називали непотоплюваним крейсером. А зараз можна сказати, що Крим — це природний котел. Збройні сили РФ, які перебувають на півострові, фактично опинилися в пастці через відсутність логістики та постачання. І саме російських військових у першу чергу, а не цивільних, стосується порушення логістики, тому що пересування військової техніки обмежене.

Таку думку висловив голова Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв.

«Але ми не бачимо жодної публічної інформації про те, що потрібно евакуювати людей з Криму, що перебувати в Криму небезпечно. Але я вам скажу одне: представники корінного народу нікуди не поїдуть, вони залишатимуться в Криму, бо їм, по суті, нікуди їхати. Що стосується російських громадян, які перебувають на території Криму, то я не можу сказати, що вони масово почали виїжджати самостійно, але є інформація про те, що вони вже починають замислюватися і вивозити свої сім’ї на територію Російської Федерації. Я вважаю, що вони чинять правильно, бо треба вивозити сім’ї, треба виїжджати самим», — зауважив він.

А ось колабораціоністів, які залишаться на території Криму після деокупації, на думку Барієва, чекає суд, бо вони мають понести відповідальність за ті злочини, які скоювали й продовжують скоювати.

«Крим перетворюється на котел, і справді краще виїхати, поки є можливість. Ситуація погіршуватиметься, і краще завчасно продумати свої маршрути та механізми виїзду», — упевнений Барієв.



ТОП-НОВИНИ ЗА ДОБУ


ПОГОДА


ЗДОРОВ'Я