Молдова розпочала спільні військові навчання (JCET-2023) з колегами з Румунії, США та Великої Британії.![](https://u.newsua.one/uploads/images/default/08549e95-8521-4e74-8ebb-8a99e24e.webp)
Про це повідомляє
TV8.
У Міноборони Молдови закликали громадян не панікувати та не поширювати спекулятивні повідомлення.
Тренування відбудуться у навчальних центрах Національної армії з 27 березня до 7 квітня. У цей період можна буде помітити пересування військової техніки дорогами у той час, як військові прямуватимуть з місць постійної дислокації до навчальних центрів.
Військові навчання "JCET 2023" спрямовані на спільну підготовку та обмін досвідом між бійцями молдавського, румунського, американського та британського загонів спецпризначення, а також підвищення рівня оперативної взаємодії між контингентами, що беруть участь.