Російські пабліки увечері 17 грудня повідомили про збиття штурмовика Су-25. Однак українські військові до цього не причетні, окупанти впоралися самі. ![](https://u.newsua.one/uploads/images/default/photo_2023-12-17_19-19-53.webp)
Про це повідомив командувач Повітряних Сил Микола Олещук
«Можу впевнено сказати, що не українська ППО збила російський штурмовик Су-25! Це чіткі та злагоджені дії російських зенітників, за що їм велике спасибі від усього українського народу! Так тримати!», – заявив Олещук.