У Бучанській громаді, що на Київщині, у суботу, 10 лютого, остання церква Московського патріархату перейшла до Православної церкви України![](https://u.newsua.one/uploads/images/default/234140_bucha12_gettyimages_new_960x500_0.webp)
Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федорук.
За його словами, на зборах релігійної громади у селі Здвижівка Бучанської громади мешканці ухвалили рішення про перехід Свято-Миколаївського храму до Православної церкви України. За це рішення одноголосно проголосували 80 людей. Таким чином, Бучанська громада повністю позбулася церков Московського патріархату.
"Це була остання церква у громаді, яка волевиявила перейти до Православної Церкви України. Тож у межах нашої громади не залишиться жодного сліду Московії. Вітаємо таке рішення релігійної громади! Нас нічого не має повʼязувати з агресором. Це відчувають усі. І такі рішення - тому доказ", - написав Федорчук.