Євро-2024: Італія на останніх секундах врятувала матч з Хорватією та вийшла до плей-офф

NEWSUA
 24 червня 2024, 23:57

У понеділок, 24 червня, у 3-му турі чемпіонату Європи з футболу зустрічалися збірні Італії та Хорватії

Перед заключним туром Італія мала 3 очка, Хорватія - 1 пункт. Лідирувала з 6 балами Іспанія, яка достроково гарантувала собі перше місце. Албанія набрала 1 очко.

У Лейпцигу Хорватія втратила шанс вийти вперед на 53-й хвилині, коли Лука Модріч не зміг переграти Джанлуїджі Доннарумму з пенальті. Проте хорвати повели у рахунку вже після наступної атаки, коли Модріч вдало зіграв на добиванні.

Італія врятувалася від поразки на 90+8 хвилині - забив Маттія Дзакканьї. Чинні чемпіони Європи зіграли з хорватами внічию 1:1, набрали 4 очка та вийшли до 1/8 фіналу. Там вони 29 червня в Берліні зіграють зі Швейцарією. Хорвати з 2 балами стали третіми.

У паралельному матчі Іспанія переграла Албанію 1:0, набрала 9 очок та фінішувала в групі B першою. Албанці з 1 пунктом залишилися четвертими та вибули з турніру.