Англія по пенальті перемогла Швейцарію і вийшла у півфінал Євро-2024

NEWSUA
 6 липня 2024, 21:48

У суботу, 6 липня, збірна Англії перемогла Швейцарію у чвертьфінальному матчі Євро-2024

Основний час матчу Англія – Швейцарія, який пройшов у Дюссельдорфі, закінчився внічию 1:1. За швейцарців забив Брель Емболо, а англійців від поразки врятував Букайо Сака, вінгер відзначився на 80-й хвилині.

Кращого визначити не змогли й в додатковий час. Тому командам довелось бити пенальті, де кращими виявились футболісти збірної Англії – 5:3.

За англійців одинадцятиметрові удари реалізували Коул Палмер, Джуд Беллінгем, Букайо Сака, Айвен Тоні й Трент Александер-Арнольд.

За швейцарців забили Фабіан Шер, Джердан Шакірі та Зекі Амдуні. Проте англійський воротар Джордан Пікфорд відбив удар Мануеля Аканджі.

Переможці пар Англія – Швейцарія та Нідерланди – Туреччина зустрінуться у півфіналі 10 липня, цей матч пройде у Дортмунді.