"Шахтар" ганебно програв "Реалу" у Лізі чемпіонів

News UA
 20 жовтня 2021, 05:48

У 3-му турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" у Києві програв мадридському "Реалі"

Матч закінчився поразкою "Шахтаря" 0:5. Українці пропустили перший м'яч на 37-й хвилині, коли захисник Сергій Кривцов у боротьбі з Карімом Бензема зрізав м'яч у власні ворота.

На старті другого тайму бразильський форвард "Реалу" Вінісіус Жуніор видав справжній перфоманс. Спершу оформив дубль і довів рахунок до розгромного, а після цього ще й віддав асист на Родріго, який забив для мадридців 4-й гол.

Крапку в матчі поставив Карім Бензема. Французький форвард забив гол на 91-й хвилині і зробив рахунок 0:5.

Після 3-х матчів групу D очолює молдовський "Шериф" Юрія Вернидуба, в якого 6 очок. Слідом йде "Реал", у них теж 6 балів. В "Інтера" 3 місце і 4 пункти. "Шахтар" має лише 1 набране очко і останнє місце.

4-й тур Ліги чемпіонів відбудеться 3 листопада. "Шахтар" зіграє проти "Реалу" на виїзді.