"Зоря" програла "Ромі" та вилетіла з Ліги конференцій УЄФА

News UA
 26 листопада 2021, 05:53

Луганська "Зоря" не змогла зачепитися за позитивний результат у матчі з Римською "Ромою" в рамках п'ятого туру Ліги чемпіонів. Українці розгромно поступилися 0:4 і втратили шанси на вихід з групи C.

Голи Переса (13 хвилина) та Дзаньоло (33) дозволили відправитися командам на перерву за комфортної переваги римлян в два м'ячі. Після відпочинку підопічні Моурінью не збавили обертів: дубль оформив Абрахам та встановив остаточний результат 4:0.

"Зоря" з шістьма очками залишилася на третій сходинці групи "С", втративши шанси на вихід у плей-офф. "Рома", як і раніше, друга, оскільки "Буде-Глімт" у паралельному матчі обіграв "ЦСКА" (2:0).

Вперше з 2008 року Україна не буде представлена жодним клубом в весняній частині єврокубків. Раніше з Ліги чемпіонів вилетіли "Шахтар" та "Динамо".