На п'ятому етапі Кубка світу з біатлону Україна фінішувала лише 10-ю у змішаній естафеті

Денис Петренко
 8 січня 2022, 15:16

У німецькому Оберхофі відбулася перша в сезоні біатлонна змішана естафета на етапах Кубка світу. Україна фінішувала на 10-му місці.

Перший етап, на якому за українську команду втік Артем Прима, виявився провальним для нашої збірної. Прима мав проблеми як з ходом, так і зі стрільбою, використавши 4 додаткових патрона.

А ось Дмитро Підручний на другому етапі показав загальний п'ятий результат і зміг підняти Україну з 20-го на 10-е місце. Він також не зміг показати ідеальну стрілянину, маючи 3 використаних додаткових патрона. Але за швидкістю був п'ятим.

На жіночих етапах За Україну бігли Валентина Семеренко та Юлія Джима. Їм не вдалося поліпшити позиції, зберігши при цьому 10-е місце.

Перемогу в змішаній естафеті здобула Норвегія, друге місце у Білорусі, третя-Франція.

10. Україна (0+12) + 4:00,9

Зазначимо, сьогодні о 15:45 відбудеться поодинока змішана естафета. Україну представлятимуть Артем Тищенко та Дар'я Блашко.

П'ятий етап Кубка світу в Оберхофі завершиться завтра, 9 січня, перегонами-переслідуваннями. Старт у чоловіків о 13:30, у жінок - о 15:45.