Ліга чемпіонів УЄФА: «Інтер» програв «Ліверпулю», «Зальцбург» зіграв внічию з «Баварією»

NEWSUA
 17 лютого 2022, 05:56

Футболісти італійського «Інтера» на арені «Джузеппе Меацца» у Мілані з рахунком 0:2 програли англійському «Ліверпулю», у складі якого відзначилися Роберто Фірміно (75-та хвилина) та Мохамед Салах (83).

У паралельному матчі австрійський «Зальцбург» завдяки голу Чіквубуйке Адаму (21) міг перемогти на своєму полі переможця німецької Бундесліги «Баварію», проте Кінгслі Коман на 90-й хвилині врятував мюнхенців від поразки - 1:1.

Ще чотири перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройдуть наступного тижня. 22 лютого: «Вільярреал» (Іспанія) - «Ювентус» (Італія), «Челсі» (Англія) - «Лілль» (Франція); 23 лютого: «Атлетико» (Іспанія) - «Манчестер Юнайтед» (Англія), «Бенфіка» (Португалія) - «Аякс» (Нідерланди).

Як повідомлялося, днем раніше французький «Парі Сен-Жермен» на «Парк-де-Пренс» у Парижі переміг віцечемпіона Іспанії мадридський «Реал» (1:0), а португальський «Спортинг» на арені «Жозе Алваладі» в Лісабоні розгромно. програв англійському «Манчестер Сіті» (0:5)

Поєдинки у відповідь відбудуться 8/9 і 15/16 березня.