"Динамо" зіграло внічию з АЕКом і втратило шанси на вихід у плей-офф єврокубків

NEWSUA
 27 жовтня 2022, 22:35

На Кіпрі матч 5-го туру групового етапу Ліги Європи між АЕКом із Ларнаки та київським "Динамо" завершився результативною нічиєю

Першими забивати могли "динамівці", проте Буяльський не зміг переграти кіпера ударом в дотик.

Натомість перший справді небезпечний випад АЕКа відразу закінчився голом. Після передачі з флангу на Альтман боковими ножицями в падінні відправив м'яч у сітку – 1:0.

Забитий м'яч додав кіпріотам упевненості, але відзначитись вони більше не змогли. А от "Динамо" створило гол в роздягальню: Вівчаренко знайшов Буяльського, який відкинув під удар Ванату, і молодий форвард із кількох метрів переграв голкіпера.

Та дебют другого тайму знову був за господарями: Лопеша головою впритул розстріляв Нещерета.

"Динамо" виглядало розгубленим, не виходячи навіть з власної половини поля. То ж логічним став третій пропущений м'яч – Альтман пробив із-під захисника та оформив дубль.

Лиш у кінці матчу кияни зарухались і на 82-й хвилині Гармаш головою забив свій перший гол. А вже у доданий час вколотив другий м'яч у сітку після метушні у штрафному майданчику господарів.

На більше часу банально не вистачило. Хоч "Динамо" й героїчно вирвало нічию, та вона фактично стала поразкою. Кияни гарантовано фінішують останніми в групі і припиняють виступ у єврокубках.