Олена Старикова виграла етап Ліги чемпіонів з велотреку у спринті

NEWSUA
 3 грудня 2022, 11:24

Віцечемпіонка Олімпійських ігор з велотреку українка Олена Старикова стала переможницею етапу Ліги чемпіонів.

Це сталося у столиці Великої Британії Лондоні.

До цього найкращим результатом другого сезону Ліги чемпіонів для Старикової були треті місця у спринті на етапах у Майорці та Сен-Кентен-ан-Івеліні. Єдиний раз українка перемагала на етапі в останньому раунді минулого сезону також у Лондоні, але в кейріні.

Цього разу у спринті українська велосипедистка успішно подолала перший раунд змагань і виграла свій півфінал. У фіналі її суперницею стала цьогорічна чемпіонка світу в спринті француженка Матільда ​Ґро. Олена фінішувала з часом 11,356 секунди, вирвавши перемогу в напруженій боротьбі з різницею в 0,038.

За підсумками четвертого етапу в Лондоні українка посідає шосте місце у спринтерському рейтингу Ліги чемпіонів. Лідерує Ґро.

Шановні друзі! Сайт потребує Вашої підтримки!