Українські каратисти здобули дві золоті та одну срібну медаль на Чемпіонаті Європи в Іспанії

Денис Петренко
 26 березня 2023, 12:21

Українські каратисти Анжеліка Терлюга, Андрій Заплітний та Аніта Серьогіна піднялися на пєдестал чемпіонату Європи з карате в іспанській Гвадалахарі.

За повідомленням Української федерації карате другу золоту нагороду збірній України приніс Заплітний, який уперше виступав на чемпіонаті Європи в індивідуальній категорії до 75 кг. Андрій без проблем дістався фіналу і відібрав чемпіонський титул у представника Туреччини Ермана Елтемура (2:0).

Раніше Терлюга виграла “золото” Євро-2023, захистивши титул у ваговій категорії до 55 кг, у фіналі Анжеліка перемогла італійку Вероніку Брунорі (8:0).

Українські спортсмени вибороли “золото” та “бронзу” у стрибках у висоту на чемпіонаті Європи
Ще одна українська каратистка Аніта Серьогіна, яка виступає у категорії до 61 кг, у фіналі поступилася представниці Німеччини Рім Хаміс (1:2), здобувши срібну медаль.