Українка Дмитренко здобула "бронзу" на чемпіонаті Європи з біатлону

NEWSUA
 26 січня 2024, 17:44

Вітчизняна біатлоністка Христина Дмитренко замкнула трійку призерів у спринті в словацькому Брезно-Осрблє. Чемпіонкою Європи стала норвежка Іда Лієн.

26-річна скандинавка з першим часом завершила змагання на дистанції 7,5 кілометрів. Вона пройшла трасу за 19:11,5 хвилин.

Лієн під завісу змагань випередила свою співвітчизницю Кіркейде та українку Дмитренко. Трійка призерів обійшлася без промахів на двох вогневих рубежах. Утім, переможниця випередила володарку "срібла" на 14 секунд, а та представницю України ще на понад 20.

Для 24-річної Дмитренко завойована на словацькій землі нагорода стала першою у дорослій кар'єрі. Медаль також прем'єрна для збірної України цьогоріч. На минулорічному чемпіонаті Європи вітчизняні біатлоністи здобули 3 нагороди (1 "золото" та 2 "срібла").

Ще 6 українських біатлоністок фінішували в топ-40. Найкращою серед решти стала Ірина Петренко. Вона закрила всі 10 мішеней, але суттєво поступилася першій десятці біатлоністок у швидкості. Підсумкова позиція українки – 12-те місце.