Україна на останніх хвилинах вирвала перемогу у Боснії і Герцеговини

NEWSUA
 22 березня 2024, 00:00

У четвер, 21 березня, збірна України зіграла проти Боснії і Герцеговини у плей-офф кваліфікації Євро-2024 і перемогла, відігравшись на останніх хвилинах

Від початку, події пішли у річище, яке влаштовувало команду з Боснії і Герцоговини: повільна гра, в'язкі єдиноборства, паси поперек і назад. Попри перевагу у володінні м'ячем, українці фактично не створили жодного гольового моменту. Натомість суперник мав декілька потенційно небезпечних атак та ударів.

Другий тайм розпочався наче більш оптимістично для України. Принаймні наша команда підійшла ближче до воріт суперника. Але гра і надалі не клеїлась. До того ж не знайшлося жодного гравця, який взяв би ініціативу на себе і повів за собою партнерів. Або хоча б здійснив якісь нестандартні дії.

Натомість нехитра гра боснійців принесла результат. На 57-й хвилині простий простріл у штрафний майданчик закінчився зрізкою і автоголом Миколи Матвієнка.

Здавалося б після того українцям треба було б активізуватись і помчати вперед. Але ні швидкості, ні креативу у великій кількості не добавилось. Сергій Ребров намагався змінити ситуацію замінами, випустивши на підсилення атакувальних гравців – Руслана Малиновського та Романа Яремчука.

І заміни спрацювали Малиновський активізував центр поля, а Яремчук замкнув чи не першу обдуману атаку нашої збірної на 85-й хвилині.

А через три хвилини також просту атаку з протилежного флангу завершив Артем Довбик.

Україна, продемонструвавши жахливий повільний футбол, змогла таки зібратись у кінці гри і не без везіння забити стільки, скільки треба. І хоч здавалося б тактика суперників абсолютно домінувала, але Ребров своїми замінами зумів перевернути ситуацію з ніг на голову і вирвати таку потрібну нам перемогу.

У останньому матчі відбору збірна України зіграє з Ісландією, яка у паралельному матчі перемогла Ізраїль з рахунком 4:1.