"Реал" переміг "Баварію" та вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

NEWSUA
 9 травня 2024, 00:07

У середу, 8 травня, мадридський "Реал" і мюнхенська "Баварія" зіграли у другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

У першому матчі "Реал" та "Баварія" зіграли у Мюнхені внічию 2:2.

У Мадриді "Баварію" вивів вперед Альфонсо Девіс, який на 68-й хвилині пробив обвідним ударом впритул зі стійкою без шансів для Андрія Луніна. За 3 хвилини м'яч у ворота мюнхенців відправив Федеріко Вальверде, але рефері скасував взяття воріт через фол Начо проти Йозуа Кімміха в атаці.

"Реал" відігрався лише на 88-й хвилині. Мануель Нойєр після удару Вінісіуса Жуніора відбив м'яч перед собою, а на добиванні вдало зіграв Хоселу. А у компенсований час він оформив дубль та приніс мадридцям перемогу 2:1.

У фіналі "Реал" зустрінеться з німецькою "Борусією" з Дортмунду. Матч відбудеться 1 червня у Лондоні на "Вемблі".