Збірна України програла Польщі у товариському матчі перед Євро-2024

NEWSUA
 8 червня 2024, 00:00

У п'ятницю, 7 червня, збірна України зустрічалась у Варшаві з Польщею у товариському матчі

Товариський матч Польща - Україна, який пройшов у рамках підготовки до Євро-2024, закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів.

Поляки швидко вийшли вперед. Вже до 16-ї хвилини суперники забили двічі - відзначились Себастьян Валукєвичі і Пьотр Зелінські.

Ближче до кінця першого тайму уродженець Волині Тарас Романчук, який змінив громадянство на польське, вдало зіграв під час кутового та зробив рахунок 3:0.

Україна зуміла відповісти лише на 42-й хвилині. Руслан Малиновський дальньою передачею знайшов на підступах до карного майданчика Артема Довбика, який з-під захисника завдав точного удару в кут воріт.