"Борусія" забила 6 голів і розтрощила "Шахтар" в Лізі чемпіонів

News UA
 3 листопада 2020, 21:46

У 3-му турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" програв німецькій "Борусії" з рахунком 0:6

Матч проходив у Києві на НСК "Олімпійському". Рахунок був відкритий на 8-й хвилині - відзначився Алассан Плеа, пізніше француз забив ще двічі і оформив хет-трик.

На 26-й хвилині Валерій Бондар переправив м'яч у сітку власних воріт. За менхенгладбаську "Борусію" окрім Плеа, сьогодні відзначились Ларс Штіндль і Рамі Бенсебаїні.

Після поразки 0:6 донецький "Шахтар" опустився на другу сходинку в групі B і має в своєму активі 4 очки. Квартет очолює "Борусія". "Інтер", який має 2 бали, і "Реал", в активі якого лише 1 пункт, свій матч зіграють о 22:00.

У 4-му турі Ліги чемпіонів команди зіграють у Менхенгладбаху. Матч відбудеться 25 листопада. Початок о 19:55.