Леся Цуренко вперше в кар'єрі пробилася в фінал турніру серії «Прем'єр»

Джес Хоган
 5 січня 2019, 08:59

8462_91_main.jpg (7.73 Kb) Українка за 1 годину і 5 хвилин забезпечила собі путівку в дебютний у своїй кар'єрі фінал на змаганнях категорії «WTA Premier». В активі Цуренко є 4 титули в 4 зіграних фіналах серії International (2018-2017 - Акапулько, 2016 - Гуанжчоу, 2015 - Стамбул).

Про це пише btu.org.ua.

У протистоянні з Наомі Осакою наша тенісистка скористалася шансами на брейк в двох геймах першого сету, а потім взяла гейм на подачі суперниці на старті другої партії. Японка свої перші можливості зробити брейк в цьому матчі отримала тільки при рахунку 3-2 у другому сеті, але Цуренко гейм відстояла. Осака відіграла на подачі два матчбола, а Цуренко з четвертої спроби вже на своєму геймі довела поєдинок до перемоги.

В активі Лесі Цуренко 6 ейсів при 2 подвійних помилках, 20 віннерів і 14 невимушених помилок. Наомі Осака на свій рахунок записала 8 ейсів, 2 подвійні помилки, 22 віннера і 26 невимушених помилок. У минулому році Осака віддала Цуренко два гейми в їх чвертьфіналі на Відкритому чемпіонаті США, а в 2014 році обіграла українку на турнірі ITF.

На рахунку Цуренко вже було cім перемог над суперницями топ-10 (одна з топ-5 - проти Каролін Возняцкі на торішньому US Open) і все на хардових кортах.

Суперниця Лесі Цуренко по фіналу в Брісбені визначиться в матчі Донна Векич (Хорватія, WTA 34) - Кароліна Плішкова (Чехія, WTA 8). З Донна Векич українка раніше не грала, а з Плішковою зустрічалася на корті 5 разів (1-1 по матчах на рівні WTA). Відзначимо, що Цуренко і Плішкова за результатами жеребкування в Сіднеї повинні зіграти одна проти одної вже в першому колі.

За підсумками турніру Леся вже гарантувала собі особистий рекорд в рейтингу (24-е місце - фінал, 23-е місце - титул). Раніше кращим результатом Цуренко у світовій класифікації було 26-е місце.