"Шахтар" переміг "Динамо" у чемпіонаті України

Джес Хоган
 10 серпня 2019, 19:24

[xvalue_foto1]

У 3-му турі чемпіонату України з футболу "Шахтар" у Києві переграв "Динамо"

Рахунок у Києві на 21-й хвилині відкрив форвард "Шахтаря" Жуніор Мораес, який ефектно переправив м'яч у сітку п'яткою після передачі з правого флангу від Манора Соломона.

Динамівці відігралися на 38-й хвилині – після удару Дениса Гармаша голкіпер донеччан Андрій П'ятов невдало відбив м'яч, який головою у ворота спрямував Жерсон Родрігес. Люксембуржець забив дебютний гол за київський клуб.

Знову вперед команда Луїша Каштур вийшла на 64-й хвилині – Марлос підхопив м'яч на підступах до штрафного майданчика, переграв кількох суперників та точно пробив у кут воріт.

"Шахтар" переміг "Динамо" з рахунком 2:1, набрав 9 очок та вийшов на чисте перше місце у турнірній таблиці. Кияни мають 6 пунктів та ділять другу-третю позицію з "Колосом".