Світоліна вийшла до третього кола Australian Open, обігравши словачку Кужмову

Джес Хоган
 17 січня 2019, 06:53

630_360_1505122868-6838.jpg (13.15 Kb)Перша "ракетка" України Еліна Світоліна здобула переконливу перемогу над словачкою Вікторією Кужмовою в матчі другого кола Australian Open - першого в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam - Відкритого чемпіонату Австралії, який проходить в Мельбурні (загальний призовий фонд - $44,5 млн).

Зустріч, яка тривала 1 годину 8 хвилин, завершилася з рахунком 6:4, 6:1 на користь 24-річної харків'янки.

У наступному колі посіяна під 6-м номером Світоліна зіграє з переможницею протистояння між китаянкою Шуай Чжан (№42 світового рейтингу) і Крістіною Плішковою з Чехії (№101).

Для Еліни це сьомий Мельбурн в кар'єрі. Нині Світоліній належить кращий результат на Australian Open серед українок в одиночному розряді - чвертьфінал (у 2018 році).

Відкритий чемпіонат Австралії завершиться 27 січня.