Україна програла Австрії у вирішальному матчі Євро-2020

News UA
 21 червня 2021, 20:55

У понеділок, 21 червня, збірна України програла Австрії у 3-му турі групового раунду чемпіонату Європи з футболу

Україна та Австрія зустрічалися у Бухаресті (Румунія). Трибуни "Арени Націонале" дозволили заповнити на чверть, на грі були присутні 13 тис. глядачів, багато з яких прилетіли з України.

Перед вирішальною грою обидві команди мали по 3 очка, однак українці йшли другими та випереджали австрійців, завдяки кращій різниці забитих та пропущених м'ячів - 4:4 проти 3:3. Для того, аби залишитися на другій позиції та гарантовано вийти до плей-офф, українцям було достатньо зіграти внічию.

Перше місце та путівку до плей-офф собі дострокового гарантували Нідерланди, які очолювали групу C з 6 очками. На останній позиції у турнірній таблиці перебувала Північна Македонія, яка не набрала жодного балу та втратила шанси на продовження боротьби на ЧЄ.

Україна невдало розпочала матч та пропустила на 21-й хвилині. Після подачі кутового Крістіан Баумгартнер у боротьбі з Іллею Забарним ногою проштовхнув м'яч у ворота. Його гол, у підсумку, став вирішальним.

Збірна України програла Австрії 0:1 та з 3 очками опустилася на третє місце в турнірній таблиці. Австрійці вийшли до 1/8 фіналу, де зустрінуться з Італією.

В українців залишаються теоретичні шанси кваліфікуватися до плей-офф, якщо вони потраплять до числа чотирьох з шести кращих збірних, які фінішували у своїх групах третіми.